تبلیغات
خاطرات-بهداشت

خاطرات-بهداشت
 
نویسندگان
وقتی تو مدرسه به عنوان مربی بهداشت کار میکردم, اولین باری بود که فهمیدم یکی از دخترای کلاس دوم ما دچار بلوغ زودرس شده -اونروز برام خیلی عجیب بود که دلیلش چی میتونه باشه.متاسفانه غیر از عواملی که تو پست بعدی برای این  مطلب میذارم.دلایل خانوادگی خیلی اثر داره.

http://www.psyop.ir/wp-content/uploads/2012/10/iran-sat-chan.jpg
خانواده هایی که توجه ندارند و ماهواره دارند -یا خیلی راحت با بچه ماهواره نگاه میکنند و صحنه های مبتذل را با هم تماشا میکنند یا بچه را توی خونه تنها رها میکنند .که متاسفانه مشکل این دختر.اولی بود.خانوادش بی خیال بودند .با اینکه من باشون صحبت کردم که اوضاش بده و دچار تحریک کامله و تو مدرسه باعث ازار بچه ها میشه اما انگار با دیوار حرف میزدم.برای مشاوره فرستادمشون اما توجهی نمیکردند.

این دختر علاوه بر اینکه خودش تحت تاثیر صحنه های مبتذل بود و رفتاربد انجام میداد .دربارش برای بچه ها هم توضیح میداد.ما تنها کاری که تونستیم بکنیم کنترل کاملش بود که با بچه ها تنها نباشه که وقت چرتو پرت گفتن پیدا نکنه.
اونروز من یه مورد دانش اموز داشتم اما متاسفانه داره تعداد این بچه ها زیاد میشه.
وقتی دختر خاله 10 ساله من با تعجب میاد و از من میپرسه تو مدرسه در  موردحاملگی  حرف زدن من چی دارم بگم؟!!!!!!چه طور براش تشریح کنم؟!!!!!!!!!!جامعه ما به طرف بدی داره سوق پیدا میکنه.

تا دیروز من که یه دهه 60 هستم  تا هجده سالگی تو این وادی ها نبودیم.دنبال بازی و رویاهای کودکانه بودیم.تو فکر ان شرلی و جودی ابت بودیم.

http://www.salamat118.com/images/Article/2013/02/20/article57051.jpg


اما بچه های امروز ذهناشون تحریک شده.مقصر خانواده هان.بی توجهن.فکر میکنن  بچه ها بچن و تاثیری روشون نداره.در حالی که نمی دونن ذهنو فکر و جسم و اینده بچه ها را دارن خراب میکنن.
اعلام خطر میکنم به عنوان یه مسئول بهداشت:بابا و مامانا -بچه های خود را دریابیدطبقه بندی: خاطرات مدرسه،
[ سه شنبه 21 مرداد 1393 ] [ 03:49 ب.ظ ] [ یاس ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ


سلام.من کارشناس بهداشت خانواده ام.
خوشحال میشم منو از نظرات و راهنماییهاتون بی بهره نذارید
"بهداشت همه چیز نیست اما هر چیز بدون بهداشت هیچ است"

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :